Přihlášení

Doprava zboží na území ČR

DPD

dpd_120Pomocí služby DPD je zboží doručeno po celé ČR druhý den od jeho odeslání. V den doručení vás bude kurýr informovat s upřesněním času doručení zásilky. Pokud vás kurýr na uvedené adrese nezastihne, zanechá na místě oznámení o neúspěšném pokusu o doručení (tato informace vám také bude zaslána emailem). Prostřednictvím serveru www.ChciSvujBalik.cz si poté může jednoduchým způsobem změnit termín nebo adresu následujícího doručení. Celkem budou uskutečněny 3 pokusy o doručení. Kurýrní službou DPD přepravujeme balíky do délky max. 1,6m za jednotnou cenu 99,-Kč. Cena za dobírku je 39,-Kč. Cestu svého balíčku můžete taky sledovat na adrese:
https://www.dpd.com/tracking_cs_CZ/

Česká pošta

cp_120 Standardním a nejčasteji využívaným způsobem dopravy přes Českou poštu je služba balík do ruky. Jedná se o nejrychlejší z běžně nabízených služeb, v téměř 100 % případů jsou tyto balíky doručeny v následující pracovní den po expedování zásilky. Adresátovi je zaslána SMS nebo e-mail  s informací o pohybu balíku a to ode dne jeho podání. SMS obsahuje informaci jak můžete změnit dobu doručení vašeho balíku. Českou poštou přepravujeme balíky do délky max. 1,6m za jednotnou cenu 99,-Kč. Cena za dobírku je 39,-Kč. Do zahraničí balíky posílat nelze. Více informací se můžete dozvědět na adrese:
https://www.ceskaposta.cz/sluzby/baliky

Osobní převzetí

shipping6Zboží si také můžete osobně převzít v naší prodejně na adrese: Hlavní 54, 747 06 Opava. Jakmile budeme mít zboží připravené pro předání, budeme Vás informovat emailem nebo telefonicky. Při osobním převzetí zboží v naší prodejně se neplatí poštovné ani dobírka. Zboží si můžete vyzvednou v pracovní dny v čase  7,30 -16 hod.

Nadměrné balíky, dopravní firma FOFR

Balíky delší než 1,6m a těžší než 30kg posíláme dopravní firmou FOFR. Je možno zasílat balíky až 6m dlouhé. Jednotná cena za tuto službu je 189,-Kč, cena dobírky je 39,-Kč.
http://www.fofrcz.cz/  


Doprava zboží na Slovensko

DPD

dpd_120Pomocí služby DPD je zboží běžně doručováno na Slovensko. Cena za tuto službu je 299,-Kč za poštovné a 39,-Kč za dobírku.
Po telefonické dohodě zboží dodáváme také do jiných států.

Nadměrné balíky, dopravní firma FOFR

Dopravní firmou FOFR lze zasílat taky nadměrné balíky do zahraničí. Cena za tuto službu je 299,-Kč za poštovné a 200,-Kč za dobírku. Cena za balíky nad 3m a nad 30kg je smluvní.
http://www.fofrcz.cz/

 

Způsoby platby za zboží

Při výběru zboží si můžete vybrat tyto způsoby platby:

1) Platba v hotovosti nebo kartou - v naší kamenné prodejně můžete platit v hotovosti v režimu EET nebo kartou online přes platební bránu GoPay.
2) Platba zálohovou fakturou - po vzájemném odsouhlasení objednávky Vám zašleme mailem zálohovou fakturu na objednané zboží. Po obdržení platby Vám zboží obratem zašleme.
3) Platba na dobírku - peníze předáte dopravci při převzetí objednaného zboží.

 
Copyright © 2008 - 2022 Ing. Vladimír Bátrla | Tvůrce internetových projektů