Přihlášení

Způsoby dodání na území ČR

 

DPD

dpd_120Pomocí služby DPD je zboží doručeno po celé ČR druhý den od jeho odeslání. V den doručení vás bude kurýr informovat s upřesněním času doručení zásilky. Pokud vás kurýr na uvedené adrese nezastihne, zanechá na místě oznámení o neúspěšném pokusu o doručení (tato informace vám také bude zaslána emailem). Prostřednictvím serveru www.ChciSvujBalik.cz si poté může jednoduchým způsobem změnit termín nebo adresu následujícího doručení. Celkem budou uskutečněny 3 pokusy o doručení. Kurýrní službou DPD přepravujeme balíky do délky max. 1,6m. Cestu svého balíčku můžete taky sledovat na adrese:
https://www.dpd.com/tracking_cs_CZ/

Česká pošta

cp_120 Standardním a nejčasteji využívaným způsobem dopravy přes Českou poštu je služba balík do ruky. Jedná se o nejrychlejší z běžně nabízených služeb, v téměř 100 % případů jsou tyto balíky doručeny v následující pracovní den po expedování zásilky. Adresátovi je zaslána SMS nebo e-mail  s informací o pohybu balíku a to ode dne jeho podání. SMS obsahuje informaci jak můžete změnit dobu doručení vašeho balíku. Českou poštou přepravujeme balíky do délky max. 1,6m. Do zahraničí balíky posílat nelze. Více informací se můžete dozvědět na adrese:
https://www.ceskaposta.cz/sluzby/baliky

Osobní převzetí

shipping6Zboží si také můžete osobně převzít v naší prodejně na adrese: Hlavní 54, 747 06 Opava. Jakmile budeme mít zboží připravené pro předání, budeme Vás informovat emailem nebo telefonicky. Zboží si můžete vyzvednou v pracovní dny v čase  7,30 -16 hod.

Nadměrné balíky, dopravní firma FOFR

Balíky delší než 1,6m posíláme dopravní firmou FOFR. Je možno zasílat balíky až 6m dlouhé.
http://www.fofrcz.cz/  


Způsoby dodání do zahraničí

DPD

dpd_120Pomocí služby DPD je zboží běžně doručováno na Slovensko.
Po telefonické dohodě zboží dodáváme také do jiných států.

FOFR

Dopravní firmou FOFR lze zasílat balíky taky do zahraničí.
http://www.fofrcz.cz/

 


 
Copyright © 2008 - 2017 Ing. Vladimír Bátrla | Tvůrce internetových projektů